Čo prinesie zmena názvu?
29 Nov

Čo prinesie zmena názvu?

Projekt HOKEJ V KANADE sme úspešne budovali od roku 2015. Prostredníctvom neho sa podarilo viac ako 80 hráčom zo Slovenska či Českej republiky hrať hokej a študovať v zámorí. Postupom času sme dospeli do prirodzeného štádia expanzie a s tým ruka v ruke prichádza aj zmena názvu na GBUR SPORTS AGENCY. Áno, tušíte správne, nesie meno zakladateľa HOKEJ V KANADE Tomáša Gbúra. Pevne veríme, že táto zmena prinesie nový vietor a veľké pozitíva nielen pre nás, ale najmä pre klientov. Pretože zmena názvu je len pomyselnou čerešničkou.

Prvou, najzávažnejšou zmenou je, že sa už nesústredíme len na Kanadu, ale postupne pridávame a budeme pridávať ďalšie krajiny. Aktuálne vieme ponúknuť možnosti uplatnenia hráčov v USA. Rovnako ako v Kanade, aj tu ponúkame kvalitné juniorské tímy s výborným zázemím či vybavením, kde sa môže uplatniť ešte väčší počet hráčov. Možnosti štúdia v USA sú taktiež obrovské a rôznorodé, ako to len Amerika dokáže ponúknuť.

Mnohí z vás sa asi pýtajú, prečo v názve nie je spomenutý hokej. Je to preto, že do budúcna plánujeme rozbehnúť aj iné športy. Samozrejme, hokej je nám najbližší, ale ako viete, robíme veci inak, a preto sme sa zhodli na takomto všeobecnom názve pre šport. Zámorie je krajina neobmedzených možností a keďže sa tam pohybujeme nejaký ten rok, stále nám pribúdajú nové možnosti. Športový projekt HOKEJ V KANADE bol skvelý a vďaka nemu sme dosiahli dôležité kompetencie. Napríklad aj zostavovanie draftových rebríčkov pre najlepšie juniorské ligy v zámorí a rovnako tak sme mali možnosť stretnúť sa a diskutovať s rôznymi odborníkmi na šport o rozmanitých možnostiach.

Čo táto zmena znamená pre vás – našich klientov?

Okrem rozšírených možností vôbec nič. Dovolíme si tvrdiť, že kvalita služieb a prístup sú ešte lepšie, lebo progres je naša priorita. Každý týždeň navštevuje náš tím skautov niekoľko zápasov dorastencov a juniorov na Slovensku a v Českej republike. Postupne vytipujeme potenciálnych hráčov, ktorí môžu byť v zámorí úspešní! Ak máte pocit, že patríte k nim, kontaktujte nás, radi vás bližšie oboznámime s celou koncepciou projektu