70+

Spokojných klientov

6

Rokov skúseností

100+

Podpísaných kontraktov

Príprava na draft

Pomáhame všetkým našim klientov pri príprave na USHL, OHL, NAHL Entry Draft Combine. Patrí sem poradenstvo o aspektoch testovania , ako aj o procese rozhovorov s klubmi. Schopnosť poskytnúť našim klientom “vnútorný / tímový náhľad” je výhodou, ktorú má GSA v porovnaní so všetkými svojimi konkurentmi.

Predsezónne kempy

Organizujeme Tryout kempy, kde pozývame trénerov z USA a Kanady. Úloha kempov je vybrať potencionálnych hráčov do zámoria. Na kempoch sú prítomní naši experti, ktorí zhodnotia hráča komplexne, nie len po hokejovej stránke. Kempy sú výbornou skúsenosťou pre každého hráča.

Športové poistenie

Bohužiaľ, kariéru ohrozujú aj zranenia v profesionálnom hokeji sú súčasťou života každého hráča. Spoločnosť GSA úzko spolupracuje s odborníkmi v oblasti športového poisťovníctva, ktorí posúdia každú z našich požiadaviek. V konečnej fáze sa snažíme aby hráči mali čo najlepšie poistné krytie.

Skauting hráčov

Počas sezóny, navštevujeme rôzne zápasy v rámci Slovenska a Českej republiky. Náš tím skautov zodpovedne pracuje na každom reporte hráčov zo zápasu. Naším cieľom je reálne zhodnotenie hráčov, ktorí podliehajú kritériám draftu.

Zmluvné rokovania

Gbur Sports Agency stále využíva významnú kolektívnu skúsenosť pri rokovaniach o zmluvách pre našich klientov. GSA certifikovaní agenti PHPA majú obrovské množstvo poznatkov o trhu a využívajú skúsenosti, právne školenia a hokejové skúsenosti na zabezpečenie najlepších podmienok pre našich klientov.